Začíná poslední víkend který můžete použít na nákup vánočních dárků, podnikatelé mají nejvetší obraty v roce

20.12.2008 01:10

 Začíná asi ten nejlepší víkend pro obchodníky v roce. Lidé mají poslední možnost na nákup chybějících dárků, obchody praskají ve švech. Spousta lidí totiž nechává nakupování dárků na poslední chvíli. Vánoce jsou za dveřmi, venku žádný sníh, nákupní horečka je vidět na každém kroku. Např. u balících služeb je opravdu velmi dlouhá fronta snad v každém obchodním centru nejen v naší republice. Zítra je tzv. Zlatá neděle, vyjímečný datum v mnoha směrech. Je to poslední adventní neděle, začátek té pravé zimy, nejkratší den a nejdelší noc v roce. Prostě vánoční svátky, svátky klidu a míru. Tak štastné a veselé..

 Tagy

Začátek podnikání, začínáme podnikat, Definice podnikání, Právní formy podnikání, Živnostenský list, postup při zakládání živnosti, Založení společnosti, Daně, Postupy účtování pro podnikatele, Slogany a citáty, Články, Fiktivní firma

 

Tato stránka je optimalizovaná pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače v ČR i zahraničí a je zaregistrovaná ve stovkách internetových katalozích!

Tato stránka je velmi kvalitně optimalizována pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače - servery , které se nacházejí v ČR a zahraničí. Jde např. o vyhledávače Google.com, Centrum.cz, Atlas.cz, Jyxo.cz, Yahoo.com, Seznam.cz a mnoho dalších. 
 

Vyhledávání

Anketa

Jak dlouho podnikáte?

1-2 roky (135)
14%

2-5 let (752)
76%

5 let a déle (107)
11%

Celkový počet hlasů: 994

TOPlist