Nápady na podnikání Druhých

 

Někdo někdy řekl : Neopakujte, podnikání bude mít největší úspech pouze tehdy, pakliže bude mít originální nápad a originální provedení.

My Vás samozřejmě neochudíme o zajímavé nápady druhých. Pakliže Vás něco zaujme, pamatujte na slogan neznámého autora a zapojte taky Vaši hlavu. Ono to naskočí... :-D

MyHeritage.com

My Heritage je nově rostoucí komunita, která se prezentuje sloganem "Sdílejte svůj rodokmen a fotografie s lidmi, které znáte a milujete." Jednou z funkcí, které zde můžete vyzkoušet je rozpoznávání obličejů. Vámi zadaná fotografie je porovnána z databází slavných osobností a posléze je vyhodnoceno na koho se nejvíce podobáte.

www.myheritage.com je jednou z prvních služeb na světě, která používá pokročilou technologii rozpoznávání obličejů na osobní fotografie a rodinnou historii. Zdarma!
 

Tato stránka je optimalizovaná pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače v ČR i zahraničí a je zaregistrovaná ve stovkách internetových katalozích!

Tato stránka je velmi kvalitně optimalizována pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače - servery , které se nacházejí v ČR a zahraničí. Jde např. o vyhledávače Google.com, Google.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, Jyxo.cz, Yahoo.com a mnoho dalších.  

Vyhledávání

Anketa

Jak dlouho podnikáte?

1-2 roky (135)
14%

2-5 let (752)
76%

5 let a déle (107)
11%

Celkový počet hlasů: 994

TOPlist