SMS zdarma

 

Každý určitě ocení nástroj, na kterém může dlouhodobě ušetřit mnohdy i větší částky finančních prostředků. Takové finanční prostředky se určitě budou hodit na spoustu dalších nákladů na podnikání. První takové ztužení Vašich financí které nás napadá je určitě posílání sms zdarma přes internet.

Víte že můžete posílat sms zdarma do sítí Vodafone, T-mobile i O2 ?

 

Zasílání sms zdarma přes internet do sítě Vodafone

Služby Vodafone internetové SMS brány jsou poskytovány zdarma zákazníkum Vodafonu i těm, kteří zákazníky Vodafonu nejsou. Do sms zprávy můžete zadat až 760 znaků.

odkaz na zasílání sms zdarma do sítě Vodafone :

vodafonesms.cz

 

Zasílání sms zdarma přes internet do sítě T-mobil

Do sms zprávy můžete zadat max 160 znaků. T-mobile ovšem pro zasílání sms - krátkých textových zpráv doporučuje registraci do jejich systému ( která je samozřejmě zdarma ).

odkaz na zasílání sms zdarma do sítě T-mobile :

sms.t-zones.cz/

 

Zasílání sms zdarma přes internet do sítě O2

Pro zasílání sms do sítě O2 musíte mít staženou aplikaci O2 SMSender.

odkaz na stažení aplikace O2 SMSender :

smsender.cz.o2.com/

Tato stránka je optimalizovaná pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače v ČR i zahraničí a je zaregistrovaná ve stovkách internetových katalozích!

Tato stránka je velmi kvalitně optimalizována pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače - servery , které se nacházejí v ČR a zahraničí. Jde např. o vyhledávače Google.com, Google.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, Jyxo.cz, Yahoo.com a mnoho dalších.  

Vyhledávání

Anketa

Jak dlouho podnikáte?

1-2 roky (135)
14%

2-5 let (752)
76%

5 let a déle (107)
11%

Celkový počet hlasů: 994

TOPlist