výměna zpětných odkazů

 

Výměna odkazů a výměna ikonek s jinými internetovými stránkami na internetu, má velký vliv na výsledek řazení a umístění stránek při vyhledávání ve vyhledávačích jako Seznam, Google a další... Seo-optimalizace pro vyhledávače (SEO), linkbuildning, výměna odkazů atd.

Výměna zpětných odkazů je s námi velmi jednoduchá... 

Chcete si s námi vyměnit zpětný odkaz na Vaše stránky ? Nebráníme se ... Stačí zkopírovat náš HTML kó do Vašich stránek a napsat nám o tom do e-mailu " jan.mikulik@email.cz " ( nezapomeňte připojit Váš odkaz a adresu kde se odkaz nachází ). Dejte nám 24 hodin na kontrolu Vámi vloženého kódu a bude hotovo :-D ..

 

 

HTML kód : 

 

<a href="https://podnikani-krok-za-krokem.webnode.cz/"><img src="https://podnikani-krok-za-krokem.webnode.cz/_files/200000005-9b1399c0e1/podnikání%20ikonka.gif"></a>

 

Výsledek :

 

 

 

 

Výměna odkazů, přidejte zdarma vlastní odkaz.
- Katalog odkazů, přidání odkazu zdarma.Pokud máte zájem o výměnu odkazů můžete vyměňovat i s tímto webem.

Tato stránka je optimalizovaná pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače v ČR i zahraničí a je zaregistrovaná ve stovkách internetových katalozích!

Tato stránka je velmi kvalitně optimalizována pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače - servery , které se nacházejí v ČR a zahraničí. Jde např. o vyhledávače Google.com, Google.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, Jyxo.cz, Yahoo.com a mnoho dalších.    

TOPlist

Vyhledávání

Anketa

Jak dlouho podnikáte?

1-2 roky (135)
14%

2-5 let (752)
76%

5 let a déle (107)
11%

Celkový počet hlasů: 994

Rink.cz