Affiliate - Partnerské programy

 

Vlastníte nějaké webové stránky a marně si lámete hlavu jak nejjednodušším způsobem přijít k penězům? Pokud ano, tak toto bude pro Vás nejlepší řešení. Společnosti nabízející tento program, vám budou vyplácet peníze za každé kliknutí na jejich reklamu, kterou si umístíte na své webové stránky formou banneru, nebo textového odkazu. Provize lze získat i tak, že pokud si navíc během následujících několika dní návštěvník vašich stránek zakoupí daný produkt, dostanete % z ceny každého prodaného produktu dané společnosti.
 

 

 

Vydělávejte s Google AdSense

 

Tento formát reklamy velice doporučuji. Je to kvalitní formát, kterým se dají vydělat opravdu slušné peníze. Výplaty jsou v amerických dolarech.. 

Tato stránka je optimalizovaná pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače v ČR i zahraničí a je zaregistrovaná ve stovkách internetových katalozích!

Tato stránka je velmi kvalitně optimalizována pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače - servery , které se nacházejí v ČR a zahraničí. Jde např. o vyhledávače Google.com, Google.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, Jyxo.cz, Yahoo.com a mnoho dalších.   

Vyhledávání

Anketa

Jak dlouho podnikáte?

1-2 roky (124)
13%

2-5 let (742)
77%

5 let a déle (97)
10%

Celkový počet hlasů: 963

 

 

 

TOPlist