Pro otázky navštivte nové diskuzní fórum pro podnikatele ZDE

 

 

 

Rady a nápady na podnikání

 Nápady na podnikání, které určitě stojí za to zviditelnit..

 

Rady a nápady: 

Pronájem místo koupě

Uvolníte svůj kapitál, který může být lépe využit v jiných oblastech vašeho podnikání. Pronájem znamená velkou flexibilitu a rychlé reagování na měnící se potřeby vašich provozů.

 

Nápady k podnikání : 

Rady a nápady: 

Podnikání na internetu - internetové stránky

 

V dnešní době je world wide web neboli internet největší informační médium na světě. Dnes opravdu i každá malá společnost vlastní svou webovou prezentaci. A spoustě firem výrezně obchodování přes internet ulehčuje podnikání, a hlavně významně přispívá do firemní kasičky. Ale doby, kdy stačilo napsat kontaktní údaje na společnost a něco o produktech, aby si zákazníci přečetli co potřebují jsou nenávratně v propadlišti dějin internetu. Dnešní webové prezentace vypadají spíše jako instrumentální popisy dějin novodobé histore. Firmy a jejich webmastery k tomu vede spousta faktorů. V dnešní době, když na internetu hledá výrazná většina potencionálních zákazníků, už není tak důležité mít internetovou prezentaci jen s kontakty na společnost, jako být mezi mnohdy obrovskou konkurencí vidět ve vyhledávačích. Jestliže dnes chcete být v podnikání na internetu úspěšní, musíte se protlačit na nejlepší pozice ve vyhledávačích. A to hlavně na fráze týkající se vašeho oboru činnosti ( vašich produktů ). Jak přidat stránku do fulltextových vyhledávačů ? 

Mezi hlavní faktory seřazování výsledků ve vyhledávačích ( fulltextech ) můžeme zařadit vyvýjení vlastní činnosti na internetových stránkách, nebo v dnešní době jednodušší, nicméně už né zadarmo, zaplacení firmě která se zabývá internetovou reklamou. První varianta je velmi náročná na Váš drahocený čas, ale za to Vám zase může ušetřit mnohdy spoustu peněz. Druhá varianta je ovšem velmi pohodlná ( firmy většinou dělají veškerou práci týkající se internetu za Vás ), ale už to nebude zadarmo.

Hlavní činnosti takových firem jsou SEO otpimalizace, registrace do všemožných internetových katalogů atd. To jsou činnosti které samozřejmě, pokud jste alespoň trochu zběhlí uživatelé internetem, zvládnete sami. Pojďme si trochu blíže přiblížit principy takových činností.

SEO optimalizace : SEO je zkratka Search Engine Optimization (optimalizace pro vyhledávače) - úprava obsahu a zdrojového kódu HTML stránky tak, aby se objevila na předních místech ve fulltextových vyhledávačích. Tato optimalizace pro vyhledávače nemusí být v rozporu s tvorbou kvalitního a uživatelsky příjemného webu, je-li prováděna odborně.

Registrace do internetových katalogů : dělá se kvůli získání ( nejlépe kvalitních relevantních ) zpětných odkazů. Katalog Vás většinou zařadí do sekcí podobným vašemu oboru ( ke konkurenci ),  vytvoří Vám jakousi firemní vizitku ( v lepším případě i vizitku produktovou - v produktové vizitce se bude psát o vašich produktech ). Ve firemním odkazu se bude psát o Vaší firmě a bude odkazovat na Vaší webovou prezentaci. Ve většině vyhledávačů Vám již zmíněnou produktovou vizitku ani nenabídnou, a když ano, tak za peníze. Dá se najít velmi kvalitní formát propagace na internetu i za rozumné peníze. Kdyby jste měli zájem o podobnou propagaci Vašich stránek, obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme...

 

 

Tagy

 

Rady a nápady na podnikání, podnikatelský záměr, podnikatelský nápady, zajímavé napady na podnikání, Nápady historie, SMS zdarma, Pokuty a podnikání, Podnikání a inovace, Inspirace na podnikání, Banky, Dotace na podnikání z EU, Měna

 

 

 

Tato stránka je optimalizovaná pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače v ČR i zahraničí a je zaregistrovaná ve stovkách internetových katalozích!

Tato stránka je velmi kvalitně optimalizována pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače - servery , které se nacházejí v ČR a zahraničí. Jde např. o vyhledávače Google.com, Google.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, Jyxo.cz, Yahoo.com a mnoho dalších. 

Vyhledávání

Anketa

Jak dlouho podnikáte?

1-2 roky (135)
14%

2-5 let (752)
76%

5 let a déle (107)
11%

Celkový počet hlasů: 994

TOPlist