Vzory smluv a dokumentů

 

Sháníte pohromadě zveřejněné smlouvy, obchodní dopisy a dokumenty? Ve snaze ulehčit práci s hledáním jednotlivých dokumentů zvlášť, jsme pro vás přichystali nejpoužívaňejší smlouvy a dokumenty v oboru podnikání fyzických i právnických osob.  V sekci vzory smluv a dokumentů naleznete např. životopis v českém jazyce, životopis v anglickém jazyce, nájemní smlouva, pracovní smlouva, dohoda o společné hnotné zodpovědnosti aj ... Většinou jsou to evropské formáty dokumentů. Ukázka životopisu - Informace ( osobní údaje ) uvedené v sekci vzory smluv a dokumentů slouží pouze jako informativní. Informace se tedy nezakládají na pravdě a jsou smyšlené. 

 

 

 

 

Tagy

Smlouvy a dokumenty, Životopis, Nájemní smlouva, Pracovní smlouva, Plná moc, Dohoda o hmotné zodpovědnosti

 

Tato stránka je optimalizovaná pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače v ČR i zahraničí a je zaregistrovaná ve stovkách internetových katalozích!

Tato stránka je velmi kvalitně optimalizována pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače - servery , které se nacházejí v ČR a zahraničí. Jde např. o vyhledávače Google.com, Google.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, Jyxo.cz, Yahoo.com a mnoho dalších. 

Vyhledávání

Anketa

Jak dlouho podnikáte?

1-2 roky (135)
14%

2-5 let (752)
76%

5 let a déle (107)
11%

Celkový počet hlasů: 994

TOPlist