Dotace na podnikání

Pro české podnikatele jsou ve strukturálních fondech Evropské unie připraveny až do roku 2013 desítky miliard korun. Aktuální seznam vyhlášených programů zveřejňuje Ministerstvo průmyslu a obchodu prostřednictvím agentury pro podporu podnikání Czechinvest . Nejprve se podávají registrační žádosti (základní informace o projektu a finanční rating žadatele) a v druhé fázi úplné žádosti (kompletní projektová dokumentace). S žádostí nemůže ale nikdy uspět podnikatelský nováček, protože se dokládá minimálně dvouletá historie firmy. Další finanční podporu mohou podnikatelé získat i v rámci vyhlášených regionálních operačních programů.

I když se žádosti velmi dlouhno vyřizují, firmy kterým se to povede nelitují..

Tato stránka je optimalizovaná pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače v ČR i zahraničí a je zaregistrovaná ve stovkách internetových katalozích!

Tato stránka je velmi kvalitně optimalizována pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače - servery , které se nacházejí v ČR a zahraničí. Jde např. o vyhledávače Google.com, Google.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, Jyxo.cz, Yahoo.com a mnoho dalších.   

Vyhledávání

Anketa

Jak dlouho podnikáte?

1-2 roky (135)
14%

2-5 let (752)
76%

5 let a déle (107)
11%

Celkový počet hlasů: 994

TOPlist