Pro všechny, kteří chtějí vydělávat peníze na internetu bez vlastních webových stránek ...

 

Samozřejmě je výdělek na internetu k dispozici i pro běžné uživatele. Principů výdělků je hned několik, proto je vydělávání na internetu i velmi dostupné ( hlavně je výdělek dostupný komukoliv, kdo chce vydělávat ). 

 

První co je určitě třeba udělat - založit si nejákou z internetových peněženek.

Je to nástroj kam Vám boudou zasílány provize ze zapojených programů. Peníze můžete následně převést na bankovní účet, nebo s nimi platit na mnoha českých i zahraničních e shopech.

 

 

Příjem placených reklamních emailů

 

Asi v čechách nejrozšířenější formát výdělku bez vlastních stránek je příjem placených emailů. Stačí se zaregistrovat ZDARMA a můžete vydělávat. Za každý email 0,5kč. Bude Vám zasílána jen taková reklama, kterou si předem navolíte, že je v oblasti vašeho zájmu. Provozuje Admass Direct Marketing, spol. s. r. o.  Velmi příjemné vydělávání...

 

 

 

 

Info-Mail - při registraci 15kč registrační bonus zdarma

Další z povedené kolekce českých emailových reklam.. Jedná se zase o  přijímání reklamních emailů za peníze. Dobrý formát - můžu ho jen doporučit...

Info-Mail.cz - český eReklamní systém

 

  

Klikačky - klikání na reklamy

 

 Tuhle variantu nikdo z nás nějak zvláštně nevyužívá, nicméně Vám vysvětlíme, jak takové klikačky vlastně fungují..

Důležité vědět : V každém obchodním vztahu můžeme najít podvody, stejně je tomu i u některých společností, které provozují tzv. klikačky..

My jich pár ověřených máme a o nich Vám povíme. O co jde v klikačkách ? Tenhle princip výdělku je snad nejednodušší z výdělků na internetu vůbec. Musíte se zeregistrovat do systému jednotlivých klikaček ( do čím více klikaček se registrujete, tím větší můžete očekávat výdělky ). Z tohoto důvodu nepreferujeme takové výdělky. Přeci jen je to trochu nuda, ale i touto nudou si můžete příjemně přivydělat.

 

Nejznámější klikačka je určitě BUX.TO

Bux.to je britská firma, která denně nabízí registrovaným uživatelům několik reklamních odkazů (10-18). Za shlednutí jednoho odkazu po dobu 30 vteřin dostanete $0,01. Na odkazu musíte vydržet 30 vteřin, po uběhnutí časovače se vám zobrazí symbol ok, tím se vám peníze připsali na účet.  Princip je opět velmi jednoduchý - kdokoliv vlatsní webové stránky, může zaplatit $1,99, tím si zakoupí 100 kliků, na které vy máte kliknout. 1$ zaplátí BUX.TO klikačům, a zbytek .... Vyplácejí po $10. Celý systém je založen na tzv Referals, klikačích kteří když klikají, vy z nich máte také peníze. Výhoda je v tom, že nemusíte nikoho přemlouvat, prostě si je koupíte. V současné době ceny vypadají takto : 

15 referrerů za 16,98$
35 referrerů za 34,95$ 
100 referrerů za 98$ + 5$ bonus
500 referrerů za 459$

Z každého jejich kliku máte opět $0,01 ...

 

Velmi dobrá klikačka je Foxcash.net

Jeden klik 0,02$, Denně kliků 18, Zisk z referalů 100%, Vyplácí od 10 $, Vyplácejí na alertpay

Tato stránka je optimalizovaná pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače v ČR i zahraničí a je zaregistrovaná ve stovkách internetových katalozích!

Tato stránka je velmi kvalitně optimalizována pro veškeré moderní fulltextové vyhledávače - servery , které se nacházejí v ČR a zahraničí. Jde např. o vyhledávače Google.com, Google.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, Jyxo.cz, Yahoo.com a mnoho dalších.   

Vyhledávání

Anketa

Jak dlouho podnikáte?

1-2 roky (124)
13%

2-5 let (742)
77%

5 let a déle (97)
10%

Celkový počet hlasů: 963

TOPlist